Apdruka un prezentreklāma

Apdruka un prezentreklāma

Prezentreklāmas apdruka

Dodoties uz biznesa tikšanos, galvenais ir dāvanas saņēmēju pārsteigt nevis ar pildspalvu, uz kuras uzdrukāts uzņēmuma logo, bet ar gaumīgu, kvalitatīvu un personīgu dāvanu. Prezentreklāma ir labākais veids, kā reklamēt sevi un pārstāvēto uzņēmumu. Atcerieties, dāvanu nedrīkst izvēlēties ķeksīša pēc. Prezentreklāmas priekšmeta izvēlei un apdrukai jābūt kvalitatīvai.

Dāvanai jābūt ar odziņu – oriģinālai, praktiskai, funkcionālai, respektīvi, lai dāvanas saņēmējs to lietotu vajadzīgajā brīdī un ikdienā.

Prezentreklāmas apdrukas veidi

Tampon druka – izplatītākā priekšmetu apdrukas tehnoloģija. Pārsvarā tiek izmantota nelielu priekšmetu apdrukai.

Sietspiede – tiešās drukas metode. Izmanto gan priekšmetu, gan tekstila izstrādājumu apdrukai. Apdruka iespējama gan mazos laukumos, gan lielos laukumos.

Transfērdruka – uz speciāli sagatavotas transfērplēves tiek veikta apdruka, pēc tam šo sagatavi ar termiskās apstrādes palīdzību pārnes uz apdrukājamo virsmu. Dotā drukas metode nodrošina ātru un nelielu partiju apdruku.

Pilnkrāsu druka – tiek veikta gan sietspiedē, gan digitālajā drukā. Šo drukas veidu izmanto uz gaišiem apdrukas laukumiem, kuri nodrošina kvalitatīvu pilnkrāsu attēla kvalitāti.

Sublimācija – tiek izmantotas digitālās tehnoloģijas. Ar specializētu krāsu un digitālā printera palīdzību nodrošina vienmērīgu krāsa klājumu uz apdrukājamā priekšmeta.

Izšūšana – izmantot robotizētas izšūšanas iekārtas. Dotā tehnoloģija paredzēta tekstila izstrādājumu personifikācijai. Šajā tehnoloģijā izšūšana iepējama tieši uz priekšmeta vai arī ar uzšuvju palīdzību.

Dekoldruka – viena no vecākajām apdrukas metodēm. Pateicoties augstai karsēšanas temperatūrai apdruka ir noturīga uz prezentpriekšmeta.

Lāzergravēšana – ar speciālu lāzera palīdzību uz priekšmeta tiek iegravētas vissmalkākās nianses. Gravēšanas rezultāts ir atkarīgs no gravējamā materiāla. Tehnoloģija piemērota gan nelielām gan lielām tirāžām.

Smilšu strūkla – ar smalkas frakcijas smilšu graudiem, kas zem augsta spiediena tiek raidīti uz apstrādājamo virsmu. Rezultātā tiek panākts priekšmeta virskārtas noārdījums. Sarežģīts roku darbs.

Prezentreklāma ir unikāla katra uzņēmuma iespēja par sevi atstāt patīkamu iespaidu.

Prezentreklāma nodrošina atpazīstamību un atgādina par uzņēmumu un tā darbības sfēru.

Lai prezentreklāma būtu nevainojamas kvalitātes, nepieciešams izvēlēties gaumīgu priekšmetu un pareizu apdrukas veidu.

Visizplatītākais pašreklāmas veids ir apdrukāts T-krekls ar sulīgu tekstu.

Apdruka sublimācijas drukā